AUTEL MaxiSYS Adas Sensör Kalibrasyon Cihazı

AUTEL MaxiSYS ADAS KALİBRASYON CİHAZI

AUTEL firması tarafından üretilen MaxiSYS ADAS, profesyonel servislerin olmazsa olmazı bir kalibrasyon cihazıdır.

Yeni nesil araçlarda kaza sonrası yapılan onarımlar sensör hassasiyetlerini ve ayarını bozmaktadır. ADAS cihazı kameralı geliştirilmiş sistemi sayesinde, araçları muhteşem bir şekilde kalibre eder. Kaza sonrası onarım, cam değiştirme ve kamera, radar, Lidar ve ultrasound sistemlerin kalibrasyonu için ideal bir cihazdır.

Satın Al

Kategoriler:

ESNEK, HASSAS, KAPSAMLI

  •  Kolayca ayarlanabilir paneller ile tekerlekler ve kasnaklar tarafından taşınan değiştirilebilir modüler kalibrasyon çerçevesi
  •  Kalibrasyon işlemini grafik olarak kolay takip imkanı sunan ve çift yönlü arıza tespiti yapabilen kablosuz arıza tespit cihazı

MODÜLER KALİBRASYON ÇERÇEVESİ

Kalibrasyon için hedeflerle karşı karşıya kalırken aracın doğru bir şekilde ortalanmasını sağlamak için tesviye işlemi sırasında kalibrasyon çerçeve panellerini kolayca ve hassas bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Kalibrasyon prosedürleri gerektiren araç üreticisi sistemlerine bağlı olarak modüler kalibrasyon çerçevesine değiştirilebilir paneller ve hedefler monte edebilirsiniz.

DEĞİŞTİRİLEBİLİR PANELLER

Radar ve gece görüş kalibrasyon kutuları veya kalibrasyon için hedef desenler ve plakalar gibi aksesuarları satın alarak işlerinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz.

Atölye gereksinimlerini karşılamak için araç kapsamı için belirli kalibrasyon hedeflerinin kombinasyonlarını kolayca oluşturabilirsiniz. Paneller ve desenler çerçeveden kolayca sökülür ve rahat depolama için küçülür veya katlanır.

DOĞRU KALİBRASYON PROSEDÜRLERİ

Autel mühendisleri tarafından haftalık olarak güncellenir ve bu şekilde siz müşterilerimize gelişmiş ve sorunsuz bir kullanım sağlanır.

MaxiSYS yazılımı, doğru talimatlar için kullanım kılavuzuna yönlendirmek yerine hassas ölçüm ile kurulum ve kalibrasyon yönlendirmesi yapar ve daha piyasa cihazlarına nazaran daha geniş araç kapsamına sahiptir.

AUTEL MaxiSYS ADAS modüler bir kalibrasyon kitidir , 7 ayrı kalibrasyon fonksiyonu içerir(ACC, ön-kamera, arka-kamera, panoramik 360 ° kamera, kör nokta radar, Gece Görüş, HUD)

GÜÇLÜ DİAGNOSTİK

Kolay kullanımlı Android navigasyon sayesinde, teknisyenleri hızlı bir şekilde sistem hataları teşhis etmeleri ve adım adım kalibrasyon işlemlerini yapmaları konusunda yönlendirir.
Autel ADAS tableti ;
Öğreticidir ve adım adım talimatları sayesinde kullanımı oldukça kolaydır. Bu sayede işlemleri adım adım takip ederek yapabilirsiniz. Geniş araba yelpazesi sayesinde neredeyse piyasadaki tüm araçlarda kullanılabilir.

Cihaz özellikleri;

  • Daha hızlı 1.3 GHz + 1.7 GHz Hexa-Core işlemci
  • OE düzeyinde programlama için J2534 Maxiflash Elite
  • Kablosuz araç iletişimi için Bluetooth VCI
  • Otomatik VIN / tüm sistemlerde mevcut tüm modülleri otomatik tarama
  • Kodlama ve aktivasyonlar için çift yönlü teşhis
  • Gelişmiş Hizmet Özellikleri / Tüm Sistem arıza tespiti
  • Taşıma çantasıyla birlikte tüm kit birlikte sunulur
  • Çift yönlü arıza tespiti destekli kolay kurulumu ve tüm ince detaylı kalibrasyon ayarını sizlere sunmaktadır…

   Detaylı bilgi için arayınız;
   0 532 111 02 30 (PBX)

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“AUTEL MaxiSYS Adas Sensör Kalibrasyon Cihazı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir