Menu
0 850 755 02 30 (PBX)

uzaktan yardım

Lastik Basınç Sensörü (24)

 

 

Lastik Basınç Sensörü

Her markaya uygun lastik basınç sensörleri bulabilirsiniz.

 

SUBARU LASTİK BASINÇ ÖLÇER

Subaru araçlarına uygundur. Mx – Sensör TPMS sensörleri yapı olarak sağlamlaştırılan ve kullanım açısından oldukça basit olan sensörlerdir. Bu sensörleri farklı yapan şey içerisinde yüklü olan ID numaralarıdır. Sensörlerin ID numaralarını değiştirirek TPMS programlama cihazları ile değiştirilebilir.

Devamını oku...

CHEVROLET - OPEL - SAAB LASTİK BASINÇ SENSÖRÜ

Opel , Saab , Chevrolet araç gruplarını desteklemektedir. Mx – Sensör TPMS sensörleri yapı olarak sağlamlaştırılan ve kullanım açısından oldukça basit olan sensörlerdir. Bu sensörleri farklı yapan şey içerisinde yüklü olan ID numaralarıdır. Sensörlerin ID numaralarını değiştirirek TPMS programlama cihazları ile değiştirilebilir.

Devamını oku...

PORSCHE LASTİK BASINÇ SENSÖRÜ

Mx-Sensör  Porsche araçları desteklemektedir.  Her sensörün kendisine ait bir ID (Kimlik Numarası) mevcuttur. Bu ID numaraları aracın ECU’suna tanımlıdır. Aracınızda ki sensör ID numaralarını isterseniz bu sensöre kopyalayabilirsiniz.

Devamını oku...

NİSSAN MX-SENSÖR LASTİK BASINÇ

Nissan araçları desteklemektedir. Uymaması durumunda iade imkanınız mevcuttur. Her sensörün ID numarası farklıdır. Sensör size ulaştığı zaman üzerinde yazılı olan ID numarasını tanıtmanız gerekmektedir. 

Fiyat bilgisi için lütfen tıklayınız..

Devamını oku...

MİTSUBİSHİ LASTİK BASINÇ SENSÖRÜ

Mitsubishi araçların tümüne uygundur. Mx- Sensör TPMS sensörlerinin hepsinin ayrı olarak ID numaraları mevcuttur. Satın alındığı zaman ID numarasının tanıtılması ve eşleştirilmesi gereklidir. Uyum sağlamaz ise iade imkanınız mevcuttur.

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol
Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook